AKTUALNOŚCI

 

ZYCZENIA ŚWIĄTECZNE

 


Cztery Pory Roku Musica sacra

 

Serdecznie zapraszamy na ostatni w tym roku koncert z cyklu Cztery Pory Roku Musica sacra. Koncert "zimowy" odbędzie się 9 listopada 2010 roku


Dzień Papieski

 

Serdecznie zapraszamy na X Dzień Papieski obchodzony pod szczególnym hasłem "Jan Paweł II - Odwaga Świętości", o której wraz z Polskim Papieżem świadczą Kardynał Stefan Wyszyński i Ksiądz Jerzy Popiełuszko...


Spotkanie Przyjaciół

 

Serdecznie zapraszamy na kolejne Spotkanie Przyjaciół w ramach cyklu Cztery Pory Roku "Musica Sacra".


Dziękuję za serdeczność i gościnność Skoczowa

 

Tymi słowa Krzysztof Kolberger dziękował za zaproszenie na jubileuszowy festiwal i za przyznanie wyróżnienia Przyjaciel Musica Sacra.


Finał konkursu MAM TALENT

 

Finał konkursu MAM TALENT


SKOCZOWIANIE U JANA PAWŁA II

 

Skoczowianie u Jana Pawła II – osobiste spotkania


UWAGA - ZMIANY W PROGRAMIE - UWAGA

 

Z przykrością informujemy, iż z powodu bardzo trudnej sytuacji zwiazanej z alarmem powodziowym, zostały odwołane koncerty; poniedziałkowy i wtorkowy festiwalu musica sacra. Nie odbędą się również środowe projekcje filmowe w Teatrze Elektrycznym w Skoczowie z powodu zalania kina.


Krzysztof Kolberger w Skoczowie

 

Książka “Przypadek nie – przypadek”, a właściwie bardzo starannie wydany album, jest rozmową Krzysztofa Kolbergera z Aleksandrą Iwanowską. Rozmową szczerą, oddaną, bogatą w oprawę wierszy ks. Jana Twardowskiego.


Finał konkursu Mam Talent

 

Finał konkursu Mam Talent XV Ekumeniczny Jubileuszowy Festiwal Panorama Sztuki Chrześcijańskiej Laureaci międzyszkolnego konkursu literackiego, którzy złożyli swoje prace z odpowiedzią na pytanie – „Co konkretnie znaczą słowa Papieża „Bądźcie ludźmi sumienia w rodzinie, w szkole, w pracy, w polityce i działalności społecznej”


Patronat medialny: