AKTUALNOŚCI

 

Wystarczy że byliśmy...

 

Dziękujemy wszystkim pielgrzymom, którzy 1 maja po uroczystości beatyfikacyjnej zmierzali do pamiątkowego zdjęcia.


XVI festiwal Musica Sacra

 

Serdecznie zapraszamy na XVI festiwal Musica Sacra, który w tym roku obchodzony będzie w niezwykłej atmosferze po uroczystości beatyfikacyjnej.


Uśmiechnięty błogosławiony Jan Paweł II

 

1 maja to była piękna, ciepła i bardzo słoneczna rzymska niedziela, która „należała” do Jana Pawła II i półtoramilionowej rzeszy pielgrzymów z całego świata.


Uwaga, niezwykle zdjęcie z Rzymu!!!

 

Członkowie Musica Sacra: ks.prałat Alojzy Zuber oraz Anna i Andrzej Bacza serdecznie zapraszają wszystkich skoczowian oraz wszystkich chętnych pielgrzymów, którzy będą obecni w Rzymie, 1 maja, na uroczystościach beatyfikacyjnych Jana Pawła II.


Uroczystości beatyfikacji Jana Pawła II

 

Serdecznie zapraszamy na skoczowskie uroczystości beatyfikacji Jana Pawła II.


Papież, który nigdy nie umiera

 

2 kwietnia, już po raz 6. Anna i Andrzej Bacza ze Stowarzyszenia Musica Sacra byli uczestnikami rzymskich uroczystości upamiętniających Odejście do Domu Ojca Jana Pawła II.


Żywy pomnik wiary i modlitwy dla Jana Pawła II

 

Kto śpiewa ten dwa razy się modli. Zainicjowany przez Bolesława Nogę II festiwal piosenki religijnej „Nutka do nieba” już za nami.


Walne Musica Sacra

 

28 lutego odbyło się walne zebranie członków naszego stowarzyszenia. Po uzyskaniu przez Zarząd absolutorium za swoją działalność statutową i finansową za 2010 długo dyskutowano o planach artystycznych na ten rok. W najbliższym czasie odbędzie się II festiwal piosenki religijnej „Nutka do Nieba”.


II Festiwalu Pieśni Religijnej "Nutka do Nieba"

 


Pożegnanie Krzysztofa Kolbergera

 

Dziękuję Ci za tyle bólu żeby sprawdzać siebie za wszystko co nieważne najważniejsze za pytania tak wielkie że już nieruchome


Patronat medialny: