AKTUALNOŚCI » SPOTKANIE PRZYJACIÓŁ MUSICA SACRA

SPOTKANIE PRZYJACIÓŁ MUSICA SACRA

 

Jak już wcześniej pisaliśmy, w tym roku pragniemy, aby całość obchodów XV rocznicy pobytu w Skoczowie Jana Pawła II i X rocznicy działalności Stowarzyszenia były spotkaniem ludzi związanych z Musica Sacra. Ludzi nam życzliwych i serdecznych. Po prostu, by było to SPOTKANIE PRZYJACIÓŁ Stowarzyszenia, festiwalu.
W maju, jak co roku od 15 lat, zapraszamy na spotkanie ze wspomnieniami o Papieżu Polaku – spotkanie z muzyką, sztuką i filmem – festiwal MUSICA SACRA. W 2010 roku w dniach od 16 do 22 maja
W październiku znów spotkamy się na tradycyjnym wydarzeniu kulturalnym związanym z DNIEM PAPIESKIM. W bieżącym roku mamy dla Państwa niezwykłą niespodziankę na Dzień Papieski… ale to dopiero w październiku. Ze względu na niezwykły rok przygotowaliśmy również dodatkowe wydarzenia artystyczne. Już marcu pierwszy z cyklu koncertów pod nazwą MUZYCZNE CZTERY PORY ROKU MUSICA SACRA.
Chcielibyśmy także zaprosić Naszych Przyjaciół na bardzo ciekawe wystawy. Już w maju spotkamy się na wystawie SKOCZOWIANIE U JANA PAWŁA II. A tuż przed Dniem Papieskim przypomnimy sobie poprzednie festiwale na wystawie zdjęć ze wszystkich Panoram.
Zapraszamy na naszą stronę, na portal ox – gdzie na bieżąco będziemy informować o wszystkich wydarzeniach związanych z tegorocznymi jubileuszowymi obchodami.

 
Patronat medialny: